Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Jeśli chcesz zamówić srebrne kolczyki, kliknij tu.

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej nabywanych przez Polki elementów. Sprawdzają się na każdą okoliczność – niezwykle huczną i mniej oficjalną. Sprawdźmy dlaczego są tak chętnie kupowane, a także w jakich salonach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych kształtach. Najczęściej kupowane są urocze sztyfty, które pasują na każdą okazję, są skromne, jak również szykowne. Równie popularne są wiszące kolczyki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Mogą być ozdobione szlachetnymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Najbardziej niebanalne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc dobierając je sprawdźmy numer próby oraz metodę ich wykończenia.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba dokładnie pielęgnować i na bieżąco eliminować wszystkie zanieczyszczenia, żeby stale wyglądały nienagannie. Należy wycierać je co jakiś czas delikatną gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne specyfiki pielęgnujące, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki przechowywać w szczelnych pudełkach. Nie polecamy natomiast przestarzałych sposobów polerowania, takich jak pasta do zębów czy sól. Takie środki niezwykle niszczą miękką strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór ozdób jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które gwarantują ekspresowe doręczenie i kuszące wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane kobiety.