Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Dostawca silników elektrycznych - z kompletną ofertą zapoznasz się na https://ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze zastosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od uznanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC oraz silników elektrycznych DC wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się wysoką żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji sprzętu medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a ze względu na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, dużej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy ekspozycji na silne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Spółka Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Positec.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]