Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/ znajdziesz więcej szczegółów o digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć fantastyczne postaci, jak również edytować grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową poradą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z filmem, reklamą, grami komputerowymi i animacją.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]