Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/ odnajdziesz więcej szczegółów o modelowaniu 3D.

Świat grafiki cały czas przechodzi zmiany i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe metody preferując kreowanie swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie wymaga obecnie wielkich nakładów finansowych – można przecież zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który jednocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Nauka funkcji Blender 3D samemu może być frustrująca

Obsługę dowolnego oprogramowania można opanować we własnym zakresie, aczkolwiek proces ten trwa wtedy dłużej i często bywa niezwykle męczący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie sporo korzyści przede wszystkim tym, którzy niedawno odkryli Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nakładanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu doradzając, które elementy trzeba dopracowac oraz sugerując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, żeby odbywał się on w małych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w świecie gier komputerowych i filmu

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością poszukiwaną i docenianą w szczególności w świecie filmu, gier komputerowych i projektowania. Znajomość programu Blender 3D otwiera tym samym mnóstwo nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne prace, które później można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu hobbyści oraz artyści pragnący znaleźć nowe formy ekspresji czy też rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]