Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

Kurs rysunku architektonicznego - tutaj sprawdzisz pełną ofertę.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ mnóstwo elementów – głównie fakt, iż są to niesłychanie ciekawe studia oraz perspektywa dużych zarobków i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale również wskazówki zawodowców, które pomogą przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]