Rozwiń swoje hobby – weź udział w kursie malowania akwarelami

Jesteś zainteresowany pełną ofertą kursu malowania akwarelami? Nie wahaj się! Zajrzyj na domin-krakow.pl.

Malowanie akwarelami jest jedną z artystycznych metod wyrażania siebie i nie ma potrzeby być w tym znakomitym, żeby czuć z tego zadowolenie na co dzień. Dla wielu jest to przecież tylko sposób na rozluźnienie się po ciężkim dniu w pracy albo hobby i nie dążą oni do osiągnięcia w tej sferze perfekcji. Lecz jeżeli chcesz malować coraz lepiej, polecamy postawić na kurs akwareli.

Nauka malowania akwarelami – poznaj te trudne farby

Akwarele to wbrew pozorom nie są proste farby. Obraz zdaje się bardzo przyjemny i nietrudny do stworzenia, lecz wpływ ma na niego sporo czynników, o których młody twórca z rzadka ma pojęcie. Ogromny udział w samym toku tworzenia ma również zbieg okoliczności – akwarele to farby, nad którymi ciężko jest zapanować i nawet artyści od lat obeznani w tej technice przenigdy nie są przekonani o tym, iż obraz zawsze wyjdzie tak, jak planowali. Kurs malowania akwarelami to znakomite miejsce, by zacząć swoja drogę z tą techniką malowania i zdobyć pomocną podstawową wiedzę konieczną do odnalezienia w sobie miłości do akwareli. Wszyscy są tu radośnie widziani, niezależnie od tego, czy mają już jakieś próby z akwarelami, czy to ich pierwsze doświadczenie z tym rodzajem farb. Prowadzący kurs w czasie pierwszych godzin rzetelnie przybliżają specyfikę akwareli, różne techniki ich stosowania oraz typy papieru, który wykorzystuje się w malarstwie akwarelami i jego wpływ na finalny wygląd dzieła.

Zalety uczestnictwa w kursie malarstwa akwarelami

W czasach ogólnodostępnego internetu nie ma problemu, żeby odnaleźć a potem obejrzeć poradniki, które uczą malowania farbami akwarelowymi. Jednakże nigdy nie będzie to równoznaczne z udziałem w kursie malowania akwarelami pod okiem profesjonalnego instruktora ze szkoły rysunku i malarstwa. W sprawnej szkoleniu z umiejętności artystycznych niezbędne są podpowiedzi, które kursanci dostają od instruktorów w czasie pracy. Takie korekty pozwalają sprawniej nabywać umiejętności, a uczeń nie musi głowić się nad tym, jaki jego błąd sprawił, iż zamierzany efekt nie dał rezultatów jakie powinien. Ponadto lekcje z grupą innych ludzi o podobnych zainteresowaniach wytwarza życzliwą aurę wsparcia, które jest niezwykle istotne w ośmielaniu do dalszego rozwoju twórczego. Udział w konstruktywnej ocenie ilustracji pozostałych kursantów, pomaga później we obiektywnej ocenie autorskich prac już zakończeniu kursu.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]