Kancelaria prawna – prawo cywilne i prawa ochrony konsumentów

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie mieści się w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja powoduje, że na spotkanie z adwokatem można bez trudu dojechać z każdej dzielnicy miasta, jak również pozostałych miejscowości Małopolski, a także Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele firm i spółek, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną zwłaszcza w obszarze umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są przede wszystkim osoby posiadające kredyty we frankach lub polisolokaty. Są nimi również właściciele firm i spółek, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria ma duże doświadczenie również w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, instytucjami finansowymi oraz bankami. Wśród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce mało jest osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom oraz w sprawach o odzyskanie polisolokat. W prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada 5-letnie doświadczenie, natomiast w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia lub odwalutowania kredytu w CHF – ponad 4 lata doświadczenia.