Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Hurtownia słoików szklanych - zobacz, co możesz tu zakupić.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie istnieć człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to również branża, w której znakomicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile znajdą odbiorcę na swój unikalny, ekologiczny lub smaczny wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zabezpieczona tak, by towar dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc np. w butelki oraz słoiki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ można je recyklingować.

Butelki oraz słoiki w hurcie to metoda redukcji kosztów

Jasne jest, iż oferty od dostawców adresowane do klienta indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo ocet, piwo kraftowe czy konfitury, będzie potrzebować rocznie nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, gdyż zamawiając towar na palety zazwyczaj można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale też oszczędnością na kosztach transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników szklanych znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików oraz butelek. W ten sposób również dostanie opakowania dużo szybciej.

Dostawca opakowań szklanych – co znajduje się w jego ofercie?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki szklane świetne do rozlewania wina, piwa bądź soków. Dowożone są one do zamawiającego na paletach mieszczących – w zależności od rozmiaru opakowań – po 400, 1700, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać nabyty towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Wraz z paletą słoiczków bądź butelek w hurcie można także kupić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki pasujące do danego typu opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]