Gdzie zamawiać części zamienne do Renault?

Części do Renault Kraków zamówisz na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy silnika, układu chłodzenia, podwozia i nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]