Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Szukasz słoja z kranikiem? Skieruj się na ten adres.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Znaczną popularnością cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają duże pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on często stosowany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, oranżad, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego atutem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]