Jak wykorzystać baniak na wino?

Sprawdź, gdzie zamówić baniak do wina.

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji jubileuszu, urodzin, imienin, rocznicy ślubu lub zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to również wspaniała ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół balon do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez trudu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]