Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Jeśli szukasz drukarki 3D Kraków, zobacz tu.

W asortymencie CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: FDM, PolyJet i SLA.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie i maszyny. Wyliczono, iż korzystając z drukarek 3D oraz innych urządzeń Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny praktycznie o 90 procent. Kluczowe idee pracy ekspertów firmy Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Kolejnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, działający w autorskiej, innowacyjnej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się ergonomiczną budową i bezproblemową obsługą. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można uzyskać identyczne makiety, co jest niezmiernie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają szerokie zastosowanie w rozlicznych gałęziach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest precyzyjny i trwały, a w czasie procesu drukowania nie zdarza się przesunięcia warstw oraz nie występują zniekształcenia.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]