Jednorazowe papierowe serwetki – zastosowanie

Znajdź serwetki papierowe.

Serwetki gastronomiczne to artykuły higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego baru, herbaciarni lub innego lokalu podającego posiłki. Jakie typy serwetek są zwykle używane? Co należy mieć na uwadze przy ich zamawianiu?

Serwetki gastronomiczne – zastosowanie

Papierowe serwetki są stosowane w różnego typu lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez pizzerie, szkolne i uniwersyteckie stołówki, domy weselne, kawiarnie, aż po puby. Te produkty higieniczne jednorazowego użycia doskonale zastępują standardowe chusteczki wykonane z tkaniny, a jednocześnie pozwalają oszczędzić na wydatkach ich prania oraz składowania. W sprzedaży obecne są wszelkiego typu serwetki papierowe – 1-warstwowe serwetki do dozowników przeznaczone do barów samoobsługowych, a także wytrzymałe dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się podczas użycia, dzięki czemu bardzo dobrze spełniają swoją funkcję.

Serwetki papierowe – jaki typ wybrać?

Chciałbyś zaopatrzyć swoją kawiarnię w solidne serwetki jednorazowe? Weź pod uwagę produkty dozowane pojedynczo. Umożliwia to redukcję ilości wytwarzanych odpadów oraz osiągnięcie znacznych oszczędności. Często wykorzystywane są także dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w wielu kolorach do wyboru – są one wytwarzane dla restauracji, w których ogromnie ważne jest zachowanie najlepszego wrażenia. Na szczególną uwagę zasługują serwetki papierowe firmy Tork, które wyróżniają się wysoką solidnością oraz niesamowitą wręcz absorpcją wilgoci. Serwetki te można nabyć zarówno w odmianie pasującej do popularnych dozowników na stolik (poziomych i pionowych), jak i dyspenserów na ladę albo do zabudowy.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]