Kolczyki z kamieniami

Pragnienie noszenia pięknej biżuterii to uczucie, które towarzyszy większości kobiet już od antyku. W przeszłości miała przede wszystkim manifestować przynależność grupową, dziś to ładna ozdoba. Wyjątkowe akcesoria znajdziecie na stronie internetowej bizuteriazkamieniami.pl.

Biżuteria z kamieniami ozdobnymi i minerałami – jak błyszczeć na imprezie?

Od czasu do czasu każda przedstawicielka płci pięknej marzy o tym, by wyglądać jak prawdziwa gwiazda. Koktajlową stylizację uzupełni złota lub srebrna biżuteria z ozdobnymi kamieniami. Jeżeli planujemy założyć czarną suknię lub komplet dobrze będzie wyglądać odbijająca światło biżuteria z cyrkonią lub kryształkami Swarovskiego. Jeżeli zaś wolisz, żeby biżuteria była elementem przyciągającym uwagę, wybierz długie kolczyki z koralem albo duży pierścionek z ametystem.Te oraz inne dodatki znajdują się na stronie internetowej bizuteriazkamieniami.pl

Biżuteria do pracy – nie za dużo, nie za mało?

Biżuteria codzienna powinna być minimalistyczna. W pracy lepiej zrezygnować ze zbyt dużych kolczyków czy pierścionków. Nie przesadźmy także z liczbą dodatków – nie chcemy, by pomylono nas z choinką. Adekwatne okażą się np. krótkie kolczyki.