Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Zobacz biżuteria srebrna sklep na http://bit.ly/2evnDfV.

Jest z człowiekiem od wieków i pomimo pojawienia się różnych nowych projektów, w gruncie rzeczy niewiele się zmieniła. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją ciała i umożliwia oddanie swojego ja. Nic więc dziwnego, iż biżuterię tak samo często noszą panie i mężczyźni, dzieci oraz dorośli, ludzie z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z takich samych materiałów – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej kilka dziesięcioleci?

Czemu powinieneś kupić srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, iż jej stosowanie pozwala uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele czasu, jednak należy prawidłowo o nie zadbać. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – łatwo ją zarysować lub zmatowieć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]