Pierścionki z cyrkoniami – tanie i ładne

Dowiedz się więcej o pierścionkach z cyrkoniami.

Cyrkonia to jeden z najchętniej stosowanych w jubilerstwie syntetycznych kamieni. Oczywiście nie jest tak bez powodu – cyrkonia świetnie wygląda i jest bardzo solidna, a jednocześnie tańsza od naturalnych kamieni. Jak nietrudno się domyślić, cyrkonia wykonywana jest z cyrkonu, który obrabia się z itrem lub wapniem. Znajdziemy ją w najróżniejszych kolczykach, wisiorkach czy broszkach, jednak najpopularniejsze są pierścionki z cyrkoniami. Dlaczego warto je wybrać? Gdzie powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Srebrne pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonie świetnie komponują się z najróżniejszymi metalami, ale najlepiej prezentują się w biżuterii wykonanej ze srebra. Właściwości cyrkonii sprawiają, iż podkreślają one urodę tego metalu oraz pozwalają na wykonanie ozdoby, która przy luksusowym wyglądzie okaże się dość niedroga – dlatego przez klientów z mniej zasobnym portfelem są często kupowane jako pierścionki zaręczynowe. Ze względu na ich niewielkie ceny, pierścionki z cyrkoniami bywają chętnie zakładane na co dzień – ich ewentualna strata nie będzie wielką tragedią.

W którym sklepie nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Na rynku dostępnych jest mnóstwo rodzajów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem danego modelu dobrze więc sprawdzić, jakie wzory oferują nam poszczególne sklepy i dopiero wtedy kupić ten, który najbardziej przypadnie nam do gustu. Poszukiwania uprościmy stawiając na zakupy w internecie – unikniemy tak męczących wycieczek po mieście.