Sklep z najlepszymi drukarkami 3D dla profesjonalistów

Wszystko o Cadxpert znajdziesz na https://cadxpert.pl.

Jednym z wiodących na krajowym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada narzędzia do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Drugim filarem są usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D i projektowanie 3D, a także możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: PolyJet, FDM oraz SLA, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach DMLS, PolyJet, SLA, SLS i FDM.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, a także jedynym dystrybutorem sprzętu firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę aparatów do drukowania przestrzennego – przeszło 20 modeli drukarek 3D i kilkanaście propozycji skanerów 3D. Oprócz tego CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także tworzywa specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 9085, Antero 800 NA oraz inne (elastyczne, dentystyczne, biokompatybilne, inżynieryjne itd.). Prócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych CadXpert oferuje również żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe materiały używane do druku 3D.

CadXpert – wszechstronna obsługa posprzedażowa

Oferta firmy CadXpert jest adresowana zarówno do biznesmenów, specjalistów i przedstawicieli rozmaitych sektorów (urządzenia firmy Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, posiada również showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto chce omówić z ekspertami możliwości techniczne dowolnego sprzętu z asortymentu CadXpert, swój projekt czy jest po prostu zaciekawiony procedurą wydruku przestrzennego, powinien zajrzeć do małopolskiego showroomu. CadXpert zapewnia także szeroką obsługę posprzedażową: pomoc techniczne oraz merytoryczne, serwis (w tym także pogwarancyjny) czy szkolenie w obsłudze zakupionych urządzeń.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń średnich oraz małych przedsiębiorstw

Jaką wysokość osiągają ceny urządzeń do druku 3D – skanerów oraz drukarek 3D? Profesjonalny skaner bądź drukarka kosztują tyle, że już nieduże lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w profesjonalny sprzęt do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w przypadku sektorów, takich jak motoryzacja, stomatologia, medycyna czy odlewnictwo, samodzielne drukowanie i prototypowanie, zamiast zlecania tych działań, będzie znaczną oszczędnością dla firmowych finansów.
Rynek narzędzi do drukowania 3D żywiołowo się rozwija – wraz z postępem idą nowatorskie technologie oraz możliwości, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić wyłącznie ogromne koncerny. Dziś – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają też mniejsze firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Urządzenia do druku 3D są nieustannie rozwijane i ulepszane, z roku na roku spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma mnóstwo zalet, do głównych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz zmniejszenie kosztów.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]