Sztuczne rzęsy – idealna oprawa oczu w kilka sekund

Przedłużane rzęsy znajdziesz na houseofbeauty.com.pl/c/53-rzesy.

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy wyróżnik każdej kobiety. W dzisiejszych czasach także te, których natura nie obdarowała ciemną oprawą oczu, mogą chwytać za serce pociągającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją sztucznych rzęs. Z czego są one wykonane i czy wyróżniają wytrzymałością?

Sztuczne rzęsy – naturalne lub syntetyczne

Sztuczne rzęsy to niezawodny i nieskomplikowany sposób na wspaniałe wykończenie makijażu. Chcesz zainwestować w najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią trwałe i spektakularne rezultaty? Najbardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek lub na pasku. W ostatnim wypadku wszystko co należy zrobić to nakleić pasek do skóry powieki górnej zaraz nad linią naturalnych rzęs – efekt jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone z kolei do zagęszczania rzęs, ale można je wykorzystać jedynie na zewnętrznych częściach oczu. Obecne na rynku warianty rzęs są produkowane z naturalnych surowców, takich jak włosie pozyskane z norek, wyjaławiane ludzkie włosy czy też jedwab, ale też z wysokiej jakości tworzyw syntetycznych, np. poliestru. Obecnie powodzenie zyskują też rzęsy wegańskie.

Jak dobrać przedłużane rzęsy?

Sztuczne powinny być nie za ciężkie, żeby nie przeciążać oka i dawać wysoki maksymalną wygodę, a przy tym proste do nałożenia i bardzo mocne. W sprzedaży dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele wielokrotnego użytku wyśmienicie sprawdzające się na eleganckich bankietach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Miej na uwadze, iż do ich nakładania konieczne są dodatkowe akcesoria – pinceta oraz klej, który nie wywoła uczulenia. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, zaleca się także zastosować na powieki odżywkę, która wzmocni naturalne rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]