Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie powinieneś skierować się tutaj.

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy też nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach coraz częściej korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I chociaż w internecie można znaleźć nieomalże wszystko, nadal wiele przedmiotów opłaca się kupować w sklepach stacjonarnych. Należy do nich między innymi biżuteria.

Czy warto kupować biżuterię od jubilera?

Zakup srebrnego naszyjnika, pierścionka bądź broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, aby być pewnym, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy mamy zamiar nabyć obrączki bądź pierścionek zaręczynowy, możemy przymierzyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli zaś zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za ciasny lub zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do stosownego obwodu ewentualnie zrobi nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej porady jubilera. Pokaże on aktualne trendy we wzornictwie, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie wręcza się na ślub, komunię czy imieniny.

Jakie usługi świadczy świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale także świadczą inne usługi. Kluczową z nich jest reperacja zepsutej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kamień z kolczyka bądź zerwał się naszyjnik, jubiler szybko i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy obwód palca, jubiler poprawi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce datę, podziękowania, gratulacje czy też inną istotną dla nas treść. Natomiast jeśli chcemy podarować komuś unikatowy upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na zawieszkę bądź sygnet, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w domu posiadamy zbędną lub niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]