Zastosowanie blachy trapezowej

Jeśli potrzebujesz blachy trapezowa dachowa, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y5qmpmgs.

Blachy trapezowe tworzą wytrzymałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna a zarazem mocna blacha

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony także ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zamontować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Korzystnie wygląda na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych okoliczności nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie także perfekcyjnie prezentować się jako uwieńczenie składnic, wiat czy budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową należy kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że materiał jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08