Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Kochasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym turystą, który docenia bezpieczne i rzetelnie przygotowane wycieczki pod okiem zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują aktywny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych wyprawach. Aby wziąć udział w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to propozycja dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o sporej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie marzeń i sprawdzenie się w trudnych okolicznościach. Firma zatrudnia kompetentnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielą się posiadaną wiedzą z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Andy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]