Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Na flobo.io odnajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o Flobo.

Przedsiębiorcy bezustannie szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas poświęcony na obsługę niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a potem monitoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych podmiotów, ale również i tych małych, które w miesiącu obsługują zaledwie sto faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, wyjątkowo wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie natrafiają na problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Zastanawiasz się czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym bardzo dobrze zda egzamin w szkołach niepublicznych bądź językowych, a więc tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]