Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Potrzebujesz skontaktować się z architektem wnętrz Kraków? Zajrzyj tutaj.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, zwykle konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt zapewnia także pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]