Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

W tym miejscu uzyskasz fachową pomoc profesjonalistów z pracowni architektonicznej Kraków.

Biuro architektoniczne oferuje zróżnicowany wachlarz usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domu, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może przygotować całościowy projekt obiektu, a potem aktywnie doglądać postęp prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę budynku bądź wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji.

W czym pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Szukasz nieszablonowych, ciekawych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się od pozostałych budynków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie nowoczesny, a zarazem przytulny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające aktualne nurty w aranżacji przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy zrealizować

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i wnętrz mieszkalnych czy domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi obiekty rekreacyjne, biura, mieszkania pod wynajem i żłobki. Układ przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego oraz specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro architektoniczne może także zaplanować praktyczne i pojemne garderoby, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]