Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Aktualizacja WordPressa - więcej o tej usłudze znajdziesz tu.

WordPress, który został stworzony głównie jako platforma blogowa, szybko stał się niezmiernie popularnym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, że jest szybki i bez problemu można opanować podstawy posługiwania się nim, używa się go obecnie do projektowania złożonych stron i sklepów internetowych. Jednak ten CMS bywa powodem kłopotliwych niespodzianek, w związku z tym istotną i przydatną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj okresowej instalacji kolejnych wersji CMS

Posiadanie strony na aktualnej edycji WordPressa jest bezsprzecznie nadrzędnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Często jednak przedsiębiorstwa po postawieniu strony zapominają o okresowym wdrażaniu nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają witrynę na cyberataki czy zawirusowanie. Na domiar tego, pomimo że WordPress jest nadzwyczaj nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niezamierzonymi trudnościami z należytym funkcjonowaniem strony czy sklepu. W związku z tym ważne jest, by czynność tę realizowała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału technicznego, warto powierzyć opiekę nad stroną rzeczoznawcy.

Aktualizacja WordPressa – oferta dla firm i blogerów

Oferta opieki nad stroną internetową to usługa adresowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak małych jak i dużych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o sprawne i nieustanne funkcjonowanie ich strony firmowej oraz ochronę jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest również blogerom i freelancerom posiadającym prywatne strony. W elementarnym pakiecie oferty znajduje się pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, eliminacja następstw cyberataków oraz przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W pakietach rozszerzonych oferowane są również wszelkiego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian treści, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]