Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Dowiedz się więcej o doradztwie przetargowym.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma profil kompleksowy i mieści niemalże wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które pragną zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach obejmuje szereg aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowanie i prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów czy audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego oraz ofert, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego należałoby zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, które specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są nienagannie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają również wielkie doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i poradą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Lokalizacja:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]