Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Kraków Balice parking. Więcej na https://pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, , a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]