Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

W tym miejscu odnajdziesz aktualną ofertę sali na 18 w Krakowie.

Częstokroć z okazji urodzin, imienin czy innych rocznic nie organizujemy przyjęć z rodziną oraz znajomymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednak zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których huczne świętowanie jest niejako obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezdyskusyjnie ukończenie 18 lat życia, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zaplanować obiad w mieszkaniu czy znaleźć salę na osiemnaste urodziny?

Wraz z nadejściem pełnoletności następuje wiele zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem brać udział w wyborach, kupować i spożywać alkohol, może założyć biznes czy ubiegać się o posady urzędnicze. Jednakże zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność zorganizowania hucznej imprezy ze znajomymi. Można ponownie urządzić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się wiele różnić od tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie. Stąd lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Częstokroć paru znajomych decyduje się wyprawić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia dość przestronnej sali, ale jednocześnie pozwala na zredukowanie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni pyszne przekąski imprezowe. Chciałbyś się bawić na świeżym powietrzu? Znajdź salę na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w ciepłe dni można rozstawić w nim duży namiot i urządzić grill.

Sala na 18 urodziny – jakie posiłki będą najodpowiedniejsze?

Wszyscy mają świadomość, że zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli nie stronią od napojów alkoholowych. Radzimy z tego powodu koniecznie zadbać o to, żeby osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, a takich może być wiele wśród obecnych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Szałowy wygląd sali także jest nadzwyczaj ważny, aby uczestnicy całkowicie oddali się duchowi imprezy. Wypada więc zdecydować się na salę na urodziny, która zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni według podanych wytycznych oraz optymalnie rozstawi stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej perfekcyjnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “na raz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostosuje menu nie tylko do charakteru zabawy, ale także do preferencji i budżetu klienta.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]