Planujesz imprezę rodzinną? Rozważ zamówienie cateringu okolicznościowego

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu okolicznościowym? Skieruj się na lastrada.pl.

Wkrótce nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz uczcić je wraz z krewnymi i znajomymi. Niestety jest to spora grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też podjąć je apetycznymi trunkami i posiłkami. Możesz postarać się przyszykować je samodzielnie, ale przy większej liczbie gości trudno jest tego dokonać. Co więcej to twoja impreza i chcesz się na niej doskonale bawić, a nie kryć się w kuchni lub robić za kelnera. Dlatego przygotowanie menu na rodzinne eventy zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przygotowanie dań zleć profesjonalistom!

Gdy wymienia się cateringu większość osób myśli natychmiast o cateringu na wesele albo eventach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było samodzielne zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie dużej liczbie zaproszonych dopuszczała ona możliwość zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym obszarze. Działo się także tak dlatego, że na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a nieraz nawet tych większych, jeśli nie było to powiązane z wynajmem sali. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy skorzystamy z opcji wynajęcia sali czy wygodniej będzie urządzić zabawę we własnym ogrodzie bądź domu, firma cateringowa dowiezie nam w wybrane miejsce pyszne dania.

Catering okolicznościowy – obsługa studniówek, komunii i chrzcin

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą zamawianą na dowolne rodzinne wydarzenie. Najlepsi kucharze bez trudu opracują menu współgrające z formą imprezy, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na chrzciny, na komunię lub na urodziny. Catering okolicznościowy obejmuje dodatkowo obsługę studniówek, półmetków i komersów. Szukając firmy oferującej taką usługę warto zdecydować się na taką, która jest w stanie dopasować menu do wymagań i portfela zamawiającego, jak również kompleksowo obsłużyć event, m.in. pomagając w udekorowaniu i ułożeniu stolików czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]