Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Sala weselna Kraków - sprawdź korzystną ofertę.

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych i sproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla dużej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy będą bawić się w ten uroczysty dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – jak szukać?

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy musi rozważyć parę ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, aby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, żeby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeśli na przyjęcie weselne poproszeni są bliscy i przyjaciele z dalekich krańców Polski, należy poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza hotelowa. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli udekorowanie sali, przygotowanie menu i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze całościowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na ponad setkę gości

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolic, mogą zaplanować zabawę weselną w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich ma olśniewającą oprawę. Pałac posiada cztery sale zdolne pomieścić 130 gości. Wesele może zostać urządzone również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa więc dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]