Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Chcesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie Krakow? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na seo4.net.

Popularność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych usług i towarów spowodowała, że każda marka chce teraz być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony www nie znaczy, iż klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, które działają wyłącznie na określonym obszarze lub nawet w jednej miejscowości, np. w Lublinie albo w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – przedstaw swoją ofertę potencjalnym odbiorcom

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych lub usług używają głównie fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę danej miejscowości, jak np. “restauracja francuska kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” lub “hydraulik kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych firm na przedstawienie swoich usług potencjalnym klientom, przebywającym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO ukierunkowane są na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, m.in. przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od blisko 15 lat. W trakcie tych lat gruntownie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i tym samym dotrzeć do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uaktualnienie treści, jak również pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]