Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem

Szukasz profesjonalnej pomocy rekomendowanego fotografa Google? Skieruj się na http://bit.ly/2ZLh1Ry.

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele podmiotów coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, należy wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania zdjęć, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. By uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto wybrać rekomendowanego fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości fotografii, z pewnością zdoła sporządzić rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy źle wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady przygotowania takich fotografii i samo zlecenie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek długotrwałej oraz owocnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też niejednokrotnie więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy np. YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym plusem.

Gdzie znaleźć fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może też legitymować się szczególnym logo, które informuje, że dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest specjalistą w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]