Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

Chcesz dowiedzieć się, kto sporządza zdjęcia 360 stopni? Koniecznie skieruj się tu.

Panoramy sferyczne to bardzo atrakcyjna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń przedsiębiorstw i lokali usługowych. Przeważnie spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale też natrafiamy na nie na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak zatem możesz zastosować zdjęcia 360 stopni do wyróżniania Twojej firmy? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym są panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które możemy oglądać pod rozmaitymi kątami. Swobodne obracanie zdjęcia daje odczucie rzeczywistej obecności w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku dają możliwość odwiedzenia lokalu, nieruchomości lub budynku poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się z pomocą dedykowanych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do zwykłych fotografii cyfrowych to opcja kliknięcia na takie zdjęcie, a w następnej kolejności manipulacja nim w dowolnym kierunku.

Panoramy sferyczne – promuj swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to świetny sposób na popularyzację Twojej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają szerokie możliwości zaprezentowania wnętrza hotelu, biura albo lokalu gastronomicznego. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej ciekawa oraz pozwala wnikliwie poznać dane punktem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego zaufanie w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje znacznie większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto użyć na Facebooku głównie jeśli prowadzimy działalność, która opiera się na najwyższej jakości pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale też jeśli chcemy pokazać naszym klientom biuro, w którym pracujemy czy też zachęcić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Do przygotowania panoram sferycznych zatrudnij profesjonalistę!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, aczkolwiek teoretycznie można opracować na własną rękę, niemniej jednak do celów biznesowych rekomenduje się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych zdjęć. Czemu to zalecana opcja? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność wykonania najlepszej jakości zdjęć, które dodatkowo będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też kosztowna czy trudno dostępna. Fotografów rekomendowanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci profesjonaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i zamieścili wyznaczoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]