Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Tworzenie sklepów internetowych - na tej stronie poznasz korzystną ofertę.

Masz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeśli nie posiadasz żadnej strony www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Czemu zaleca się utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano tej wtyczce, posiada wiele zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z wykorzystaniem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest uzyskać pozycje w Top10 w SERP-ach, a tym samym szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu odbiorców. Dzięki instalacji stosownych wtyczek rozrasta się również ergonomia sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić płatności on-line i zaoferować użytkownikom przekazanie opłaty za zamówienie m.in. za pośrednictwem PayU.pl czy DotPay.pl. WooCommerce umożliwia także analizę sprzedaży (opracowanie różnego rodzaju statystyk) i podpięcie z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz profesjonalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy zlecić specjalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o wykorzystanie jedynie przetestowanych, niezbędnych wtyczek, właściwą semantykę kodu sklepu i jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci utworzą także blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz promocjach lub publikować opinie i poradniki dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]