Szukasz lokalu na imprezę? Rozważ kilka ważnych czynników

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak dobrej oferty lokalu na imprezę w Krakowie!

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne czy plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, mające za zadanie stworzenie głębokich więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, by świętować nowe kontrakty, a także przeróżne sympozja, kursy oraz bankiety dla partnerów biznesowych. Takie imprezy muszą być stosownie przygotowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Jak wybrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeżeli nie posiadamy w firmie pojemnych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich gali, warto rozejrzeć się za ofertami wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim stylem do charakteru urządzanej uroczystości. Ważne spotkania dla akcjonariuszy spółki, podczas których świętowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą zostać urządzone w byle jakiej sali. Powinno się przy takich okazjach urządzić event w unikatowym miejscu, które dobitnie podkreśli rangę uroczystości. Z kolei jeżeli na imprezę poproszeni będą uczestnicy nie mieszkający w najbliższej okolicy sali należy wybrać lokal, znajdujący się w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dojechać w kilkanaście minut.

Wynająłeś lokal na imprezę? – pamiętaj o zapewnieniu cateringu

Organizując event firmowy nie można pominąć tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie zaproszonym gościom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku sumienne firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz w wyznaczony punkt smacznych dań dla gości, ale dodatkowo pomoże w wyborze menu i zajmie się ustawieniem stolików. W czasie pokazowych gal wskazane jest również zapewnienie gościom nieskazitelnej obsługi. Powinno się zatem szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, lecz i perfekcyjnie wyglądające na talerzu dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy do stołu.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]