Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Wstąp do firmy cateringowej w Krakowie, aby uzyskać kompetentną pomoc profesjonalistów.

Gdy planujesz ważne wydarzenie rodzinne lub biznesowe, na które spraszasz dużą liczbę uczestników, prawdopodobnie nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje oraz drobne przekąski w najbliższym sklepie – prestiżowe eventy w większości wypadków potrzebują dopracowanej oprawy także w kwestii poczęstunku. Wszak nie wypada rozstawić na stołach gości zwykłych ciasta i wody mineralnej. W takich wypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Rodzaje usług cateringu

Profesjonalne podmioty oferujące usługi cateringowe na ogół świadczą parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrzcin, ślubów albo urodzin. Oferty te są dobrze dostosowane do wymogów konkretnych imprez, przez co często różnią się m.in kosztem oraz rodzajem posiłków dostępnych w danej usłudze. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej warto pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą klarownie wyszczególnić własne oczekiwania, lecz zarazem być też otwartym na jego rady. Wszak dla caterera obsługa eventów różnego rodzaju to chleb powszedni, zatem doświadczenie zdobyte w tym obszarze sprawia, iż może on podsunąć rozwiązania, które usatysfakcjonują większość naszych gości.

Catering – posiłki przyrządzone przez wykwalifikowanych szefów kuchni

Przygotowanie dań nawet dla skromnej grupy gości może być uciążliwym zadaniem, zwłaszcza wtedy, gdy musimy zrobić to samodzielnie. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na uzgodnienie innych ważnych elementów wydarzenia. Jest to też możliwość zaserwowania gościom wyśmienitych dań przygotowanych przez zawodowych kucharzy. Należy przy tym podkreślić, że istotnym przymiotem potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezencja. Oprócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają także swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]