Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Po więcej szczegółów o parking strzeżony lotnisko Balice zajrzyj tu.

Szybkość, komfort oraz możliwość przybycia nawet w bardzo oddalone miasta naszego globu – to główne atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu transport zyskał dużą popularność. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością konieczność dojechania do portu lotniczego – a multum osób w tym celu jest zmuszona wszak przejechać wiele kilometrów. Tak sporą odległość najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne problemy łączące się z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą oczywiście martwić się o swój samochód, bo parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji telefonicznej, tym samym nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Jeżeli zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking strzeżony w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także wielu ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Dodatkowo klienci mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w wielu przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora lub ubytek powietrza w oponach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]