Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Więcej o cateringu weselnym w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące zwykle ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, wesela czy komunie, od wielu już lat przestały być urządzane w domu jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Obecnie są to wydarzenia, w których uczestniczy często ponad sto osób. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę ułożyć menu, a potem naszykować i zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też można zauważyć wysoki popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – postaw na catering weselny

Planowanie przyjęcia weselnego to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wybór wystroju sali, rozsyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba zamówienia stosownej ilości zakąsek i napojów podawanych w trakcie imprezy, a co istotne – przygotowanie gorącego obiadu, który oczaruje gości i zbierze ich przy stole. na zabawie weselnej musi mieć właściwą oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, aby stoliki były wspaniale przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były wyborne i ładnie skomponowane na talerzach, jak również żeby obsługa profesjonalnie serwowała gościom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kucharzy, kelnerów i managerów, obytych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych urządzanych w tradycyjnych salach.

Catering na wesele – podstawową ofertę poznasz na stronie firmy

Wesela kierują się własnymi regułami, tak w sferze aktywności dla gości, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe na ogół mają ułożoną wstępnie listę oferowanych dań głównych, napojów oraz przekąsek zgodnych z konwencją wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub zdobyć tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający może więc samemu złożyć jadłospis z proponowanych dań. Wypada jednak zaznaczyć, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie kontrahenta są gotowe przyrządzić niecodzienne kompozycje potraw.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]