Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią poczęli wyjeżdżać na Wyspy. Dzisiaj przez Brexit fala emigracji w zasadzie zanikła, jednak ciągle nie brak osób skorych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może wywoływać ogrom problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy specjalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakimi utrapieniami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz związana z tym rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie w obcym państwa, mogą generować bardzo dużo problemów, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Ponadto nieraz dochodzą również kłopoty z integracją z nowymi współpracownikami czy w ogóle z otrzymaniem etatu. Brak opanowania języka, który nadal jest wcale nierzadko spotykany, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju naprawdę ciężko jest zapanować bez pomocy psychologa. W związku z tym nie trzeba bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie wizyty zostaną powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy ukrywać kłopotów i słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresem, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co powie jej psycholog.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339