Szukasz nowoczesnych mebli biurowych? Sprawdź ofertę marki BALMA

Od lat nie ma już prawa bytu przekonanie, iż wyłączną rolą mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Dzisiaj aranżując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej kierujemy się tym, żeby meble jakie w nim ustawimy wyróżniały się też ergonomią i przyjemnym dla oka designem. Meble spełniające wszelkie wymienione wyżej warunki można znaleźć w portfolio Fabryki Mebli BALMA S.A. z Poznania, która od dekad produkuje najwyższej jakości meble biurowe dla polskich jak i zagranicznych odbiorców.

Nowoczesne meble biurowe – wyższa wydajność i lepsza organizacja pracy

Czym cechują się nowoczesne meble biurowe? To w pierwszej kolejności meble, które spełniają wszelkie potrzeby użytkownika. Umożliwiają one sprawną organizację zadań stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Równolegle wyróżnia je wysoka jakość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat również przy ich niezwykle intensywnej eksploatacji. Taki poziom wytrzymałości mebli możliwy jest wyłącznie przy stosowaniu przez producenta wysokich standardów produkcji, w tym w użyciu odpowiednich surowców, lecz nie mniejszą rolę ma tu głęboko przemyślany design każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie ergonomię z pięknem. W końcu mebel będący najważniejszą częścią przyjaznej przestrzeni biura musi dawać możliwość dostosowania go do różnorodnych stylów pracy użytkowników, ale nie powinien w tym samym czasie zakłócać stylistyki otoczenia. W biurze spędza się co najmniej 8 godzin dziennie, a im większy komfort odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym większa jest wydajność jego pracy. Poza tym, wygląd biura jest zasadniczo wizytówką firmy, która niemało może o niej zakomunikować potencjalnemu klientowi na długo przed zdecydowaniem się na współpracę.

Portfolio polskiego producenta mebli biurowych

Spółka BALMA z Poznania w swojej ofercie mebli ma praktycznie wszystko co przydatne do wyposażenia biura. Nie licząc typowego wyposażenia jak stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne, biurka i szafy, u tego producenta mebli biurowych kupić można również parawany i ścianki pozwalające podzielić przestrzeń pracy na indywidualne stanowiska, lady recepcyjne, taborety lub hokery z tapicerowanymi siedziskami, a nawet kwietniki pasujące do estetyki nowoczesnego biura. Znaczącą częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są praktyczne stoły i biurka z opcją dostosowania wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik w mgnieniu oka może zamienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, a w efekcie zredukować ryzyko dokuczliwego ból dolnej części pleców.

Lokalizacja:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]