Szukasz profesjonalnego ekspresu do kawy? Nivona to odpowiedź!

Kawa to aromatyczny przysmak, którym od setek lat cieszą się całe pokolenia jej pasjonatów. Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez choć małej jej porcji, a są i tacy, którzy piją ją wręcz kilka razy na dobę. Na ogół ograniczają się oni do kawy rozpuszczalnej, jednakże najzagorzalsi zwolennicy kawy sięgają po nią w ziarnach i nieprzerwanie poszukują profesjonalnych ekspresów, dzięki którym wydobędą z nich pełen potencjał. Z myślą o takich smakoszach powstały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – idealny do domu i biura

Pomimo że Nivona jest względnie nową marką (pojawiła się zaledwie na początku XIX wieku), to wyraźnie uwydatniła już swoje istnienie na rynku wyposażenia dla kawoszy. Wraz z opracowaniem nowych modeli ekspresów wypracowuje sobie coraz większe uznanie koneserów kawy, w głównej mierze z tego powodu, iż dostarcza całkowicie profesjonalne ekspresy w niebywale rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona wyróżniają się eleganckim wyglądem, utrzymanym w klasycznej kolorystyce szarości, bieli oraz czerni. To dlatego świetnie pasują zarówno do kafejek oraz biur, jak i do kuchni prywatnych mieszkań. I pomimo iż mają wiele funkcji, są to urządzenia bardzo nieskomplikowane w obsłudze, z którym poradzi sobie każdy.

Ekspresy Nivona – zintegrowany młynek i spieniacz do mleka

Ekspresy Nivona z serii CafeRomatica posiadają wiele przydatnych funkcji. Część z nich, np. modele NICR 769 oraz NICR 779 można zintegrować z Bluetooth i tym samym kierować nimi z poziomu komórki. Ekspresy do kawy marki Nivona posiadają też zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże wydobyć z rozdrobnionych ziaren ich głęboki smak. Dzięki opcji Easy-Spumatore (obecnej np. w ekspresie NICR 660) szybko otrzymamy jedwabną piankę do cappuccino. Opcja “Moja kawa” pozwala z kolei na zapisanie własnych konfiguracji przygotowania napojów. Co bardzo ważne, urządzenia marki Nivona można bardzo łatwo zachować w czystości.