Szukasz oświetlenia dla automotive i mobility? Sprawdź ofertę OE Industry

Znajdź oświetlenie do autobusów.

Bardzo ważnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Niepoprawne ustawienie świateł czy zaniedbanie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie spowodować niebezpieczną sytuację na trasie, co częstokroć kończący się kolizją. Korzystanie z najwyższej jakości niezawodnego oświetlenia jest istotne w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe każdego dnia musi zapewnić bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z rodzimych producentów niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Krakowski producent oświetlenia samochodowego – nie tylko lampy tylne, przednie i boczne

Zasadniczo w portfolio OE Industry znajduje się każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp przednich, bocznych oraz tylnych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, spółka dostarcza też LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, agro czy off-road. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich lub pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też wykorzystywane przez nieliczne służby światła niebieskie oraz białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które bardzo podnoszą jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo tygodni w podróży. A to raptem wycinek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry zrealizuje każdy pomysł zamawiającego

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest zwykłym producentem oświetlenia samochodowego. To kompetentny zespół ekspertów gotowy zrealizować wizję zamawiającego, sporządzając najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, poprzez budowę prototypu, aż po certyfikację. Spółka świadczy również wsparcie posprzedażowe. Za sprawą zaangażowania w wszechstronne testowanie najnowszych produktów, drobiazgowych analiz potrzeb swoich klientów i budowania kompetentnego zespołu specjalistów, spółka OE Industry zyskała pozycję światowego lidera w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

Lokalizacja:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]