Wybór kasku na motocykl

Dowiedz się więcej o kasku mmotocyklowy na hjc-kaski.pl.

Nie ma znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wypady – kask to obowiązkowy składnik garderoby każdego motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motor, czyli który? / Odpowiedni kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki warto kupić kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, który jak najodpowiedniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku ofert dostępne są przeróżne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym pojedyncze warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są więc mniej bezpieczne – dlatego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są najbardziej praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to kapitalna marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie testów – a równocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym materiałom są niezwykle lekkie, a zarazem nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Lokalizacja:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]